Beatrix “godet”, duket shumë ….. (Foto)

0
441

Beatrix Ramosaj është këngëtarja e njohur shqiptare e cila shquhet për pamjen e saj shumë të bukur dhe sigurishtë muzikën që bënë.

Ajo së fundi ka vizituar qytetin e Romës, prej nga edhe ka postuar shumë imazhe të bukura dhe shumë provokuese, shkruan Indeksonline.

Por në fotografinë e fundit të postuar ajo duket shumë me stil teksa shohim t ëmbajë veshur një xhaketë llojë fustani dhe të kombinuar me pallto të trashë leshi.

Ndryshe, Beatrix është shumë e angazhuar gjatë këtyre ditëve të fundvitit.

Happy Holidays

A post shared by B E A T R I X ⚡️ (@beatrixramosaj) on