Bayern Munich uron në shqip tifozët shqiptarë: Faleminderit [Foto]

0
1354

Me rastin e fundit të vitit, për tifozët shqiptarë të Bayern Munich-ut, ka ardhur një urim special, nga vetë klubi gjerman.

Në faqen zyrtare në Facebook, bavarezët kanë postuar një foto të skuadrës me mbishkrimin “Falemnderit”, dhe më tej shkruajnë, “Të dashur tifozë të FC Bayern në Shqipëri,  shumë faleminderit për mbështetjen tuaj gjatë vitit 2017!”