Bashkohen dy këngëtaret e njohura! Ja sa bukur duken Shyhrete Behluli dhe Eli Fara

0
388

Shyhrete Behluli dhe Eli Fara janë dy këngëtaret e njohura shqiptare njëra nga Kosova dhe tjetra nga Shqipëria.

Shpesh zhanri i tyre muzikor përafrohet por asnjëherë nuk i kemi parë në bashkëpunim apo edhe të rrinë bashkë, shkruan Indeksonline.Por në një fotografi të postuar nga vet Shyhrete Behluli në “InstaStory” e shohim atë teksa paraqitet me këngëtaren Eli Fara.

“Me kolegen e nderuara Eli Faren” kishte shkruar Shyhretja.

Përndryshe të dyja ato duken shumë bukur.