Babë e bijë, Blero e merr Tarën me aeroplan

0
200

Blero shumë herë e ka treguar se para të gjithëve është e bija e tij e vetme, Tara.

Ai nuk heziton që dashurinë që ka ndaj të voglës së tij ta shpreh edhe publikisht në rrjetet sociale, përcjell ORAinfo

Këngëtari i cili nuk jeton me një shtëpi me Tarën, shpesh e merr për ta dërguar në vendet që atyre iu pëlqejnë.

Këtë herë Blero dhe Tara të vetëm kanë udhëtuar për në Maqedoni, ku me një foto nga aeroporti na njofton këngëtari për çastet më të lumtura me të bijën e tij./ORAinfo/