Babai vret vajzën e tij 13-vjeçare e më pas e djeg, arsyeja është e tmerrshme (VIDEO)

0
261

Një baba nga India ia ka zënë frymën vajzën së tij dhe ia ka djegur asaj trupin në një “vrasje për nder” pasi vajza i kishte folur një djali që e njihte nga shkolla.
Prindërit e adoleshentes e kishin kuptuar që disa herë që ajo po fliste me një djalë, ndërsa vajza tha se “ishte një bisedë krejtësisht e vogël”, mirëpo babai përfundoi në një sulm të tmerrshëm që i mori asaj jetën, raporton The Independent, përcjell Gazeta Metro.
“Ata ishin shumë të shqetësuar kur e kuptuan se vajza nuk jeton më dhe se ata mund të arrestohen. Kështu që, ata e morën trupin e adoleshentes, e dogjën dhe e paraqitën si vetëvrasje”, tregon një oficer nga policia. Babai po ashtu e kishte penguar vazhdimisht vajzën, tashmë të ndjerë, që të shikojë emisione televizive.
Shikoni VIDEON më poshtë