AVCH ka publikuar aksidentet më «idjoteske» të vitit. 

0
489

 Në këtë video mund të shikoni përplasje të frikshme të automjeteve dhe kampionëve në rrugë të ndryshme në botë.

Shoferë amaterë dhe profesionistë shihen në skena të ndryshme duke bërë gjëra të çmendura në komunikacion./Indeksonline/