Athletico Bilbao – Real Madrid, formacionet zyrtare

0
170

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen mes Athletico Bilbaos dhe Real Madridit.

Bilbao e pret Real Madridin në “San Mames” sonte me fillim nga ora 20:45, në kuadër të xhiros së 14-të të la Ligës.

Këto janë formacionet zyrtare të të dy skuadrave:

Athletic Bilbao: Arrizabalaga, Iturraspe, Williams, Susaeta, X.Etxeita, Mikel Rico, De Marcos, Aduriz, Raúl García, Balenziaga, Núñez.