Askush nuk e dinte/ Modelja shqiptare martohet në fshehtësi

0
291

Suada Sherifi mbetet si një ndër modelet më të komentuara në rrjete sociale si për anën profesionale dhe atë private dhe për këtë të fundit modelja është munduar gjithmonë ta mbajë larg syrit të publikut dhe mediave.

E ftuar në ‘Thumb’ Suada u pyet nga moderatoret se kur do të bëjë dasmë dhe ish Missi zbuloi se tashmë është e martuar.

’Në fakt unë e kam mbajtur të fshehtë po unë jam martuar goca’ është përgjigjur Suada e cila është nënë e një vajze.