Ariana pa grim, do ju shokoj!

0
331

Bashkëshortja e këngëtarit të njohur Ermal Fejzullahu, Ariana, shfaqet përherë gjithë stil e sharm.

Ndonëse nënë e tre fëmijëve, ajo e ka ruajtur dhe kultivuar edhe më tej pamjen e freskinë, duke u bërë përditë e më e bukur.

Njëra ndër nuset më të përfolura të estradës, duket mirë edhe pa grim.

E tillë shfaqet në këtë foto përkrah Ermalit të saj.