Ardian Bujupi fotografohet përkrah Encës , kështu e quan atë

0
307

Artistët tanë janë shumë aktiv me koncerte brenda dhe jashtë vendit.

Ardian Bujupi është njëri prej këngëtarëve tanë që është shumë aktiv me mbrëmje muzikore.

Së fundi, këngëtari është takuar me Enca Haxhinë në një prej këtyre mbrëmjeve muzikore, ndërsa i vë një epitet.

“Divaaa Enca”, ka shkruar ai mbi fotografinë ku shihet përkrah Encës.

Për ndryshe, Ardiani po e përmbyll një vit të suksesshëm me shumë projekte muzikore.