Anxhelina Hadërgjonaj deklaron se nuk është shqiptare, tregon shtetësinë e saj të vërtetë

0
275

Një nga këngëtaret më seksi dhe që nuk nguron të ekspozojë format e saja prefekte trupore,Anxhelina Hadërgjonaj ka tërhequr gjithnjë vëmëndjen edhe pse është shkëputur nga ekrani.

Ajo jeton në ShBA prej disa vitesh ku siç ka deklaruar po mundohet të krijojë një karrierë muzikore atje.

Të gjithë këmi menduar se ajo është shqiptare por Anxhelina ka treguar sot se në të vertëtë nënshtetësia e saj është amerikane pasi ajo ka lindur në Amerikë, duke suprizuar  të gjithë fansat.