Anna Gjebrea në gjurmët e të atit! Performancë si artiste e vërtetë!

0
279

Shprehja e njohur “Dardha bie Dardha” duket se i shkon më së miri moderatorit Ardit Gjebrea dhe vajzës së tij Anna.

Gjebrea ka publikuar mëngjesin e sotëm një video në Instagram ku Anna e veshur me ngjyrat dhe simbolin e flamurit shfaqet duke kënduar për një aktivitet të shkollës së saj në prag të festave të nëntorit.
Në këtë video Annën e shohim mjaft të rritur dhe gjithashtu duke kënduar në mënyrë perfekte.
Mesa duket Anna do të ecë në gjurmët e babait të saj duke u bërë një artiste e kompletuar.

Në shkollën e Annës ❤ për Festat e Nëntorit – Shqipëria ime! ⚫🔴

A post shared by ardit gjebrea (@arditgjebrea) on