Almeda e do një tigër por përgjigja e motrës e habitë

0
244

Po e do një tigër të vogël.

Almeda Abazi ka publikuar një fotografi në Insastory, teksa ka shprehur këtë dëshirë interesante, shkruan lajmi.net

Por, mjaft i habitshëm dhe qesharak ka qenë edhe reagimi i Ildës, motrës së Almedës.

Ajo i ka replikuar Almedës duke i thënë se e ka një tigër e ai është bashkëshorti i saj Tolgahan.

Arsyeja se përse Ilda po e quan tigër Tolgën është pikërisht për shkak se javë më parë ishte Almeda ajo e cila e krahasoi Tolgën me një tigër duke thënë se i ngjan shumë kësaj kafshe.