Almeda Abazi merr vendimin e papritur, braktis…

0
355

Bukuroshja shqiptare Almeda Abazi dhe aktori protagonist i serialit «Mos u dorëzo» janë një ndër çiftet më të komentuara në media.

Të dy shumë aktivë në rrjetet sociale, ndanin me ndjekësit e tyre momente të ndryshme nga përditshmëria e tyre. Megjithatë, mesa duket Almeda ka vendosur të heqë dorë nga postimet dhe komunikimet me fansat duke mbyllur kështu llogarinë e saj në Instagram.

Nuk dihet ende pse ish Miss Shqipëria ka marrë këtë vendim.