Alban Skënderaj dhe Miriam Cani sapo treguan storjen më të bukur të jetës së tyre

0
350

Alban Skënderaj dhe Mirima Cani shpesh na kanë dëshmuar që janë një çift i kompletuar.
Ndërsa me lindjen e vajzës së tyre Ameli, ata janë bërë një familje perfekte. Kështu duken edhe në fotografinë e postuar në rrjetin social Intagram nga vet Miriami.

Ndërsa këngëtarja ka shkruar “Sepse çdo fotografi e tregon një storje”, shkruan Indeksonline.Ndryshe ditë më parë Miriami lansoi edhe projektin muzikor më të ri të saj “Meteor”, këngë e cila u prit mirë nga fansat e këngëtares.