Aktorja e famshme botërore zgjedh fustanin e dizajnerit kosovar

0
293

Valdrin Sahiti njihet si një nga dizajnerët më të talentuar dhe më të kërkuar nga të famshmit shqiptar.

Mirëpo nuk janë vetëm artistët tonë ata që zgjedhin kreacionet dhe ia besojnë punën Sahitit, së fundmi është aktorja dhe modelja hollivudiane, Nicole Ari Parker ajo që ka veshur fustanin e dizajnuar nga ai, shkruan Indeksonline.Këtë e ka bërë të ditur vet dizajneri kosovar përmes një fotografie dhe mbishkrimi në rrjetin e tij social Instagram. Ku shihet aktorja Ari Parker, e cila këtë fustan e pati veshur në dasmën e tenistes së famshme botërore Serena Williams.