Aksidenti tragjik, dy të vdekur në rrugën Manastir – Prilep

0
210

Në rrugën rajonale Manastir-Prilep, në afërsi të vendbanimit Vasharejca mbrëmë rreth orës 20:00 ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku në të cilën kanë ndërruar jetë dy persona, informojnë nga SPB-Manastir.

Sipas informacioneve , në aksident është përfshirë një makinë e mallrave të rënda dhe një makinë ndërsa dy persona kanë ndërruar jetë në vendin e aksidentit XH.I(34) dhe A.I. (27).