Aksident në Vushtrri, tre të lënduar

0
244

Policia e Kosovës ka njoftuar se një aksident trafiku ka ndodhur dje në Vushtrri, mes du veturave civile.

“Si pasojë e aksidentit lëndime trupore kanë pësuar dy ngasësit meshkuj K-Shqiptarë dhe dy pasagjer një mashkull dhe një femër K-Shqiptare”, ka thënë policia në raportin 24-orësh.

Të lënduarit janë dërguar për tretman mjekësor./BS