Aksident në Gjakovë, ka të lënduar

0
258

Një aksident trafiku ka ndodhur dje në rrugën Gjergj Sokoli në Gjakovë, ku një person derisa po lëvizte me veturë, ka goditur një këmbësor, përcjell Bota sot.

Policia njofton se viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor ne QKUK.

Me urdhër te prokurorit rasti shkon ne procedure te rregullt.