Aida Doci publikon kengen e re: A eshte e mundur [ NDIQENI VIDEON ]

0
501

Aida Doci – A eshte e mundur (Official Video), per realizimin e Muzikes dhe Tekstit eshte kujdesur Fatmir Muja, kurse Orkestrimin e ka realizuar Virusi, Video xhirimet e klipit jane realizuar nga Esat Fejza dhe Uran Duli, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te FM PRODUCTION.