Afrona Dika me sesion të ri fotografik, provokon dhe duket bukur

0
350
Afrona Dika ka publikuar një sesion të ri fotografik.

Modelja e njohur shqiptare e cila jeton në Zvicër, ka shfrytëzuar rastin që gjatë qëndrimit në Kosovë të realizojë edhe sesionin e ri.

Për Norik Ukën, ajo zbuloi linjat trupore, e madje edhe shihet me këmbë të ngritura lart në një kolltuk, teksa duket sa seksi, aq edhe bukur në një fustan ngjyrë portokalli.

Afrona është mjaft e angazhuar ani pse po qëndron në Kosovë.

dress: @imraneukaofficial

A post shared by Afrona Dika (@afronadika) on

A post shared by Afrona Dika (@afronadika) on

Bukuroshja shihet edhe në palestër, pasi në Fivestar stërvitet me trajnerin e njohur, Bekim Gorqaj.

Modelja prej vitesh punon në Zvicër, e është në lidhje me Blero Muharremin, këngëtarin e njohur.

Edhe pse kanë një lidhje shumëvjeçare, çifti nuk ka bërë të ditur se mendojnë për martesë.