Afron Dika shfaqet tepër joshëse duke zbuluar pjesët intime (Pamje)

0
409

Ka disa ditë që Blero dhe Afrona janë duke shijuar pushimet e bukura në Indonesi.

Teksa po e shijojnë dashurinë e tyre në vendet e bukura të Indonesisë , nuk po hezitojnë të publikojnë edhe foto në llogaritë e tyre përsonale.

Afrona Dika sot po shijon mengjesin e fundit në parajsë , siq është shprehur ajo , transmeton infopress.com

Në imazhin e fundit ajo është shfaqur tejet seksi duke pozuar në bikini , ku padyshim fotografi i saj ka qenë Blero./infopress.com

The last days in paradise..😫❤️🍃☀️

A post shared by Afrona Dika (@afronadika) on