Afërdita Dreshaj merrë një dhuratë, por nga kush?

0
329

Ish-missi dhe këngëtarja Afërdita Dreshaj ka kohë po i mungon skenës muzikore, ajo po jeton në Amerikë dhe po shijon jetën me të dashurin hokeistin Jakup Kindl, shkruan Kosovarja.

Ndryshe Afërdita merret edhe si modele por më aktive ka qenë në muzikë ka shumë këngë dhe bashkëpunime.

Edhe Afërdita si shumë të tjera ferma të show bizit bën një jetë luksi.

Blerje të rrobave të markave të shtrenjta, pushime si dhe përcjellje të teknologjisë së fundit.

Edhe Afërdita nëpërmjet ‘Insta Story’ ka treguar se është bërë më “iPhone 8”. Por se nga kush e ka marrë këtë dhuratë ajo nuk ka treguar.