Adelina Tahiri shumë larg realitetit, ja si duket…

0
197

Me tipare kaq të veqanta shquhet edhe këngëtarja e njohur Adelina Tahiri.

Ajo është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale e cila tregon më shumë rreth vetes së saj.E në këto imazhe të fundit, Adelina duket si një kukull e vërtetë, është grimeri Arbër Bytyqi ai që e ka bërë të duket e tillë.

Kaq të bukur dhe tërheqëse se kemi parë asnjëherë këngëtaren Tahiri, e ndoshta ajo është rregulluar për ndonjë projekt të ri muzikor.

Duhet theksuar se kënga e fundit e publikuar nga Adelina është ‘Dale Kadale’.