A ishte e zhveshur në pjesën e sipërme Dafina Zeqiri në klipin ‘Ti e din’?!

0
257

I kanë mbetur vetëm edhe disa orë në Kosovë, për tu kthyer sërish në Amerikë për ti vazhduar projektet, mirëpo këto ditë në vendin e saj do të jenë të paharrueshme për Dafina Zeqirin.

Koncerte të njëpasnjëshme të stërmbushura me publik që pëlqejnë këngët e saj. Si dhuratë për fansat, këngëtarja u rikthye edhe me këngë shqip duke publikuar ‘Ti e din’.

Ajo që ra në sy ishte videoklipi, ku nuk pamë as makina të shtrenjta e as veshje të markave të njohura, në fakt Dafina dukej se ishte e zhveshur në pjesën e sipërme.

Në intervistën ekskluzive për Prive, nuk mund të mungonte dhe kjo pyetje. Përgjigjen e jep Dafina në materialin e mëposhtëm./Prive.