A është në një lidhje Dafina Zeqiri? Këngëtarja sapo dha përgjigjen për të gjithë

0
178

Dafina Zeqiri ka qënë në qëndër të vëmëndjes së mediave muajt e fundit pasi një rikthimi të bujshëm në muzikë më këngët Fuego, Kalon e të tjera hite që të gjitha kanë arrritur të marrin miliona klikime në Youtube.

Ndërsa për sa i përket jetës private, ajo bëri publike lidhjen e saj me një djalë të quajtur Jose.

Pavarësisht se gjërat mes tyre dukeshin shumë serioze, pak kohë më parë këngëtarja i dha fund lidhjes së saj.

Madje së fundmi e ka konfirmuar këtë përmes një postimi në rrjete sociale.

Dafina ka publikuar në ‘Instagram’ një foto të një dore njeriu kapur me një dorezë plastike të mbushur me ujë.

“Statusi im aktual”, – shkruhet mbi fotografi që do të thotë Dafina është shumë e lumtur si beqare dhe ndoshta po shijon vetëm sukseset e saj si këngëtare.