A është Anastasia vajza më e bukur në botë?

0
2449

Një 6-vjeçare nga Rusia është quajtur si “vajza më e bukur në botë”, duke ndjekur hapat e modeles franceze Thylane Blondeau.

Anastasia Knyazeva ka tashmë mjaft fansa online, për shkak të pamjes së saj si kukull dhe sytë e mrekullueshëm blu.

Ajo është një fëmijë modele mjaft e suksesshme, pasi ka marrë pjesë në një sërë fushatash, përfshi edhe firmën ruse Chobi Kids.

Anastasia vjen pas Thylane, e cila tashmë është 16 vjeçe, mori këtë titull në moshën 6-vjeçare pasi u bë modelja më e re në kopertinën e French Vogue.

6-vjeçarja përfaqësohet nga President Kids Management, dhe ka mbi 500 mijë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram, që menaxhohet nga e ëma Anna. Kjo e fundit poston rregullisht foto të vajzës, si para aparatit dhe në prapaskenë gjatë modelimit.