A e dini me kë e si jeton Gresa Pallaska?

0
1392

Në rolin e saj në serialin «Çka ka shpija», Gresa Pallaska e luan Rabijen, një grua tekanjoze, të pa parashikueshme dhe të pa zakonshme. Roli i saj është pëlqyer mjaftë, shkruan «Kosovarja».Gresa, është një nga aktoret më të talentuara e më të afirmuara, ajo luan në projekte serioze, ndërkohë i shkon edhe komedia.

Në anën tjetër, Gresa Pallaska kujdeset që ta mbajë larg syrit të publikut jetën private. Ajo ishte në lidhje serioze, por jo më, shkruan «Kosovarja».Aktorja nuk është as nga ato femra që del e ekspozohet shumë./Kosovarja/