A e dini kush e bëri Big Mamën t’i pres venat ?

0
306

Me pamjet e fundit ajo vërtetë se të gjithë i la gojëhapur, shkruan Kosovarja.

Duke marrë parasysh se si dukej Bigu më parë, krahasuar me tani, dallimet janë drastike.
Ajo po vazhdon të formësohet dita ditës më shumë, duke lënë nën hije edhe këngëtaret më bombastike. Që nga fillimi ka pushtuar zemrat e ndjekësve vetëm me karizmën e saj që e posedon, dhe me origjinalitetin që e karakterizon atë.Gjatë natës së mbrëmshme ku Bigu pati takime me shumë këngëtarë të estradës, të gjithë i emëroi me emra të veçanta, ku ndër të gjithë veçohet Mentor Kurtishi, të cilin e quajti “Zhilet” .

Athua me këngët dhe zërin e tij e çoi bigun në gjendje që t;i pres venat, apo ?!/Kosovarja/