Bota

Eksploroni kategorin Bota

Server: Të formohet edhe Asociacioni i komunave shqiptare në Luginë të Preshevës

Serwer hedh një ide: Kosova Asociacion në këmbim të njohjes dhe një

SYRI TV SYRI TV Juli 29, 2022

Osmani e Kurti priten sot në takim nga Sekretari amerikan i Shtetit, Antony Blinken

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani dhe kryeministri Albin Kurti, kanë udhëtuar të

SYRI TV SYRI TV Juli 26, 2022

Shqiptari Emin Egriu edhe zyrtarisht kandidat për Kongres nga Qarku i 26-të i Nju Jorkut

Shqiptaro amerikani Emin Eddie Egriu tashmë është kandidatë zyrtar për kongresin amerikan,

SYRI TV SYRI TV Mai 24, 2022

Rusia planifikon “zbarkimin” e dhjetëra mijëra ushtarëve tjerë në lindje të Ukrainës

Rusia do të “zbarkojë” mijëra ushtarë në lindje të Ukrainës, raporton Reuters.

SYRI TV SYRI TV April 4, 2022