SYRI TV

375 Articles

“Trump nr. 2”: Vivek Ramaswamy, kandidat republikan në rritje për President Amerikan

Vivek Ramaswamy dëshiron të jetë Donald Trumpi i ardhshëm: një i huaj

SYRI TV SYRI TV August 26, 2023

FTESË PËR REGJISTRIMIN E NXËNËSVE PËR VITIN SHKOLLOR 2023/24

“SHKOLLA SHQIPE” ZVICËR FTESË PËR REGJISTRIMIN E NXËNËSVE PËR VITIN SHKOLLOR 2023/24

SYRI TV SYRI TV August 26, 2023

Pas trajtimit te dentisti, vdes gruaja 35 vjeçare e cila ishte për pushime në Kosovë

Baki Shala, xhaxhai i Fatonit, bashkëshortit të gruas që vdiq në Malishevë

SYRI TV SYRI TV August 23, 2023

Vuçiq i ofroi armë Zelenskyt në këmbim të mosnjohjes së Kosovës?

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq me shumë gjasë i ka ofruar Ukrainës

SYRI TV SYRI TV August 23, 2023

Vdekja e Prigozhin, grupi Wagner: Avioni u rrëzua nga mbrojtja ruse

Yevgeny Prigozhin ka humbur jetën në një aksident avioni privat në rajonin

SYRI TV SYRI TV August 23, 2023

“MURI I NDERIT” DUKE I PËRKUJTUAR SHQIPTARËT QË NË KOSOVË DHE SHQIPËRI SHPËTUAN HEBRENJT GJATË HOLOKAUSTIT

NJU JORK DHE KOSOVA–Fondacioni Shqiptaro-Amerikan dhe Shoqata e Miqësisë Kosovë-Izrael njoftojnë për

SYRI TV SYRI TV August 23, 2023

Mirë se vini në “Shkollën Shqipe” Zvicër!

Dhe pas pushimeve në mbarë Zvicrën nxënësit fillojnë edhe me mësimin në

SYRI TV SYRI TV August 22, 2023

KATËR OBJEKTE ANTISHQIPTARE NË QENDËR TË KOSOVES TË NGRITURA NGA KRIMINELËT MË TË MDHENJ ANTISHQIPTAR…!

Msc Muhamet Shabani Tyrbeja e Sulltan Muratit te Parë, e ndërtuar në

SYRI TV SYRI TV August 20, 2023

Shqipëria dhe Kosova nuk interesohen për Sanxhakun – Amina Nuraj

Kam menduar shumë nëse do ta shkruaj këtë apo jo, por jam

SYRI TV SYRI TV August 20, 2023

633 milionë euro në 2023 nga Diaspora, 77 milionë euro më shumë se në 2022

Diaspora e Kosovës edhe këtë vit ka vazhduar të jetë kontribuese për

SYRI TV SYRI TV August 20, 2023