SYRI TV

556 Articles

“FRIDAY NIGHT BOXING” Nivel botëror në Uster të Zvicrës: Arnold Gjergjaj, Afred Kqira, dhe Ramadan Hiseni

Boksierët shqiptar kishin paralajmëruar fitore dhe ashtu ndodhi, fitore e merituar e

SYRI TV SYRI TV Juni 15, 2022

Tri dekadat e Referendumit të Krahinës Shqiptare

Shkruan: Refik HASANI Me rastin e 30-vjetorit jubilar të mbajtjes së Referendumit

SYRI TV SYRI TV Juni 12, 2022

«FRIDAY NIGHT BOXING» Nivel botëror me 10 qershor në Uster të Zvicrës

Qyteti i vogël në Zvicrën, Uster, me 10 qershor 2022 do të

SYRI TV SYRI TV Juni 9, 2022

Kurti u shkruan kancelarive: Ja pse Kosova e kundërshton nismën e Vuçiçit për Ballkanin e Hapur

Në prag të mbledhjes së radhës të nismës Ballkani i Hapur, pikërisht

SYRI TV SYRI TV Juni 7, 2022

Ne Gjenevë sot u mbajt ndeshja dhe koncerti i madh humanitar dedikuar “Jetimave te Ballkanit”

Mysafiret special nga Kosova qe erdhen ne Gjenevë per ta ndjekur evenementin humanitar

SYRI TV SYRI TV Mai 30, 2022

Ku ngelën 11 vota për një ulëse në Kuvendin e Serbisë për Shaip Kamberin

Ky është realiteti jonë i shqiptarëve për unitet. Nuk po zbrazet Lugina

SYRI TV SYRI TV Mai 28, 2022

Na ishte njëherë… Të gjitha përrallat e bukura nisin kështu…

Shkruan: Blerina Ademi Sahiti Na ishte njëherë... Të gjitha përrallat e bukura

SYRI TV SYRI TV Mai 28, 2022

Shqiptari Emin Egriu edhe zyrtarisht kandidat për Kongres nga Qarku i 26-të i Nju Jorkut

Shqiptaro amerikani Emin Eddie Egriu tashmë është kandidatë zyrtar për kongresin amerikan,

SYRI TV SYRI TV Mai 24, 2022

Vuçiq nga Brukseli: Do të përgjigjemi seriozisht nëse Kosova aplikon në KE

Ambiciet e mundshme të Republikës së Kosovës për anëtarësimin në Këshillin e

SYRI TV SYRI TV Mai 12, 2022

Kosova aplikon për anëtarësim në Këshillin e Evropës

Doruntina Baliu Kosova ka aplikuar të enjten, për t’u bërë anëtare e

SYRI TV SYRI TV Mai 12, 2022