SYRI TV

556 Articles

“The Cobra” Arnold Gjergjaj sot më 24 qershor në Basel do të mbroj titullin “WBF INTERCONTINENTAL HEAVY”

Arnold Gjergjaj “The Cobra” sot më 24 qershor në Basel do të

SYRI TV SYRI TV Juni 24, 2023

Izet Sahitaj sponsor i Kupës së Unionit UKSHFZ 2023

Unioni i Klubeve Shqiptare të Futbollit në Zvicër, me 09 Korrik 2023

SYRI TV SYRI TV Juni 23, 2023

FC Dardania Lausanne ndeshjen e parë kualifikuese për në ligën e dytë interregjionale luajti barazi kundër Alschwill të Baselit

Para ndeshjes në stadiumin e FC Dardania nga Lozana, në hapësirën para

SYRI TV SYRI TV Juni 18, 2023

FC Dardania Lausanne nesër zhvillon ndeshjen e parë kualifikuese për ligen e dyte interregjionale

Klubet e futbollit shqiptar po lulëzojnë gjithandej Zvicrës duke treguar sukseset e

SYRI TV SYRI TV Juni 17, 2023

Zyrtarja e BE-së kërkon dorëheqjen e Borrellit për shkak të Kosovës

Këshilltarja lokale e Bashkimit Evropian, Kati Schneeberger, e ka kritikuar Përfaqësuesin e

SYRI TV SYRI TV Juni 14, 2023

Rast i paprecedent, Qeveria ia heq licencën Televizionit Klan Kosova

Ministria e Tregtisë, Industrisë dhe Ndërmarrësisë ia ka pezulluar certifikatën e biznesit

SYRI TV SYRI TV Juni 14, 2023

Pse në momente më kritike se mbështetësin shtetin e tyre Kosovën!

Derisa policët e arrestuar janë diku në Serbi, kritikojnë qeverinë individ të

SYRI TV SYRI TV Juni 14, 2023

“Kupa e Unionit 2023” UKSHFZ nënshkruan marrëveshjen me FC Besa Biel Bienne

Kryetari i Uinonit të Klubeve Shqiptare të Futbollit në Zvicër z. Feti

SYRI TV SYRI TV Juni 11, 2023

Man City mposhti Interin, hyn në mesin e kampionëve evropianë

Manchester City ka arritur më në fund ta fitojë titullin e shumëkërkuar

SYRI TV SYRI TV Juni 10, 2023