SYRI TV

556 Articles

Mersim Zeqiri, rrëfimi i suksesit në sport e në biznes dhe meçi special në fshatin e tij të lindjes

Në emision me Besim Laci në TV Syri Zvicër, Mersim Zeqiri rrëfehrt

SYRI TV SYRI TV April 19, 2024

​Klopp me bindje se do të përmbys Atalantën

Mediat italiane raportojnë se Mario Pasalic është favorit për të startuar ndaj

SYRI TV SYRI TV April 18, 2024

Reali i Madridit dhe Bayern i Munichut në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve

Real Madrid është kualifikuar në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve pasi ka

SYRI TV SYRI TV April 18, 2024

Informacion i rëndësishëm për të gjithë ata që shfrytëzojnë hyrje-daljet e Sërbisë

Ministria e Punëve të Jashtme dhe Diasporës dhe Ministria e Punëve të

SYRI TV SYRI TV April 18, 2024

Serbia vazhdon të qeveriset nga mentaliteti i periudhës së Millosheviqit.

Serbia sot (ri)dëshmoi për të disatën herë se vazhdon të qeveriset nga

SYRI TV SYRI TV April 18, 2024

Shap Kamberi: 14 të rinj nga Bunajovci janë ndaluar dje nga autoritetet serbe

Deputeti shqiptar në Parlamentin e Serbisë, Shaip Kamberi, ka deklaruar se 14

SYRI TV SYRI TV April 18, 2024

Revoltohen shqiptarët në kufi me Serbinë, s’e përjashtojnë nisjen në këmbë për Kosovë

Qytetarë të shumtë kosovarë kanë mbetur të bllokuar tashmë e mbi 15

SYRI TV SYRI TV April 17, 2024

Falja e Fiter Bajramit në Xhaminë Drita në Emmenbrücke/LU Zvicër

Festat e komunitetit shqiptarë mysliman si zakonisht në gjitha xhamitë në Zvicër

SYRI TV SYRI TV April 10, 2024

Edon Zhegrova në listën e Juventusit dhe Napolit për sezonin e ri

Napoli dhe Juventus kanë intensifikuar interesin e tyre për lojtarin e skuadrës

SYRI TV SYRI TV April 8, 2024

Serbia po kryen spastrim etnik në Luginë të Preshevës, përmes pasivizimit të adresave

Pasivizimi, heqja, fshirja e adresave të qytetarëve shqiptarë të Medvegjës, Bujanocit dhe

SYRI TV SYRI TV April 3, 2024