Miss Grand Albania shkëlqen me fotot e reja

0
501

Dashuria Bilaj është për momentin vajza më e lakuar e show-bizit shqiptar pasi vetëm pak ditë më parë ka fituar kurorën e më të bukurës në Miss Grand Albania. Bukuroshja e cila është dhe këngëtare sapo ka realizuar disa super foto nga mjeshtri Avni Selmani, disa prej të cilave po i shihni edhe ju ku Dashuria vërtetë po shkëlqen