AVCH ka publikuar aksidentet më «idjoteske» të vitit. 

 Në këtë video mund të shikoni përplasje të frikshme të automjeteve dhe kampionëve në rrugë të ndryshme në botë. Shoferë amaterë dhe profesionistë shihen në...

Gjendet një “mumie” pranë lumit

Një “mumie” e mërzitur është parë pranë një lumi afë urës së Bristol. Askush nuk e ka idenë se si ka arritur deri atje. “Figura” e...

Lajmet e fundit

Skandaloze: Prishtinë, policët e dënojnë qytetarin me 450 euro për puthje

Naser Sertolli Pjesëtarë të Policisë së Kosovës i kanë shqiptuar një gjobë një mërgimtari në Prishtinë vetëm pse...

«Presheva Summer 2021» eveniment sportiv në stadiumin e qytetit

Presheva Summer 2021" eveniment sportiv i cili në stadiumin e qytetit të Preshevës ishte vend ku (ri) bashkoheshin dashuria për vendlindjen dhe...

SHAIP KAMBERI I VETËM KUNDËR “BOTËS SERBE”

Shkruan Tomislav Markovic, gazetar dhe shkrimtar nga Beogradi.Huazuar nga Al Jazeere Aleksandar Vuçiq dhe shoqëruesit e tij pëlqejnë të...