7 VIPAT shqiptar që komentohen më negativisht në rrjetet sociale….(FOTO)

0
562

Te jesh personazh publik ka avantazhet dhe disavantazhet e veta. Nje nga avantazhet me te medha eshte qe si figure publike mund te te hapen shume rruge fare lehtesisht. Por disavantazhi eshte qe ti nuk ke me jete private pasi cdo levizje qe ben merret vesh nga te gjithe.

Ndodh per shembull qe nje ndryshim qe ke bere tek vetja te ndikoj negativisht te publiku dhe keshtu ato vershojne ne nje lum ofendimesh dhe akuzash per operacione apo nderhyrje. Por edhe pse keto personazhe qe ju do i shihni me poshte ne foto ofendohen neper keto rrjete sociale ato serish qendrojne ne krye te listes si me te ndjekurit. Pra edhe pse “sulmohen” aq shume edhe duhen.

Dihet qe personazhet qe bejne buje jane ato qe fliten me shume ndaj priten edhe komente pozitive dhe negative…

LUANA VJOLLCA/Luana sulmohet dhe akuzohet per operacione plastike dhe per faktin qe nuk di te kendoje.

Enca/Komentohet negarivizht per peshen e saj trupore dhe per faktin se del shume e zhveshur ne skene

AURELA HOXHA/Akuzohet per operacione plastike,me e sulmuara ne internet per kete fakt.

FATMA & AULONA/Sulmohen here pas here sepse jane dy nga personazhet publike qe bejne me shume reklama ne instagram dhe sipas publikut jane bere te bezdisshme.

BLEONA QERRETI/Per videon e saj me te fundit ajo mori ne lum ofendimesh te cilen e ben automatikisht me te perfoluren per keq kete muaj.

KLAUDIA PEPA/Klaudia ka qene nje personazh vertet shume i dashur per publikun por kohet e fundit qe nga ndarja me Albi Nakon ajo eshte sulmuar dhe komentuar per keq ne te gjitha rrjetet sociale..

MARINA FARA/Akuzohet per photoshop te tepruar dhe se ka bere shume nderhyrje te panevojshme ne pamjen e saj te jashtme.