7 muajshe shtatzënë dhe në super formë, Zaimina Vasjari ngre këmbët dhe “tërbon” fansat

0
264

Është një ndër këngëtaret më seksi dhe gjithnjë di të tërheqë vëmendjen e fansave të saj të shumtë. Po flasim për Zaimina Vasjarin e cila së shpejti do të sjellë në jetë fëmijën e saj  të parë.

Pas lajmit se ajo është në pritje të fëmijës së saj të parë, Zaimina ka preferuar të qëndrojë larg mediave e të postojë foto shumë rrallë në rrjetet e saj sociale.

Por së fundmi nëna e ardhshme ka publikuar një foto në Instagram, teksa nga makina, veshur me një fustan të gjerë të kuq, ka ekspozuar këmbët e gjata dhe të holla.