52 aksidente dhe 21 të arrestuar

0
261

Nga 52 aksidente që kanë ndodhur që prej mbrëmë, një person ka mbetur i vdekur dhe aksidente të tjera kanë përfunduar të lënduar. Janë arrestuar edhe 21 persona.

Kështu bëjnë të ditur Policia e Kosovës në raportin 24 orësh, shkruan Gazeta Fjala.

Në raport më tej thuhet se janë shqiptuar 691 tiketa trafiku. Ndërsa në vuajte të dënimit dhe në mbajtje janë 15 persona.

“10 persona janë në mbajtje dhe 5 të tjerë janë në vuajte të dënimit./Gazeta Fjala/.