2018 viti i femrave/ Ja cilat janë vajzat më të suksesshme këtë vit

0
194

Viti 2018 është quajtur ndryshe dhe viti i femrave.

Këngëtare, aktore dhe modele, janë renditur në grupin e më të suksesshmeve, të cilat nuk e kanë gjithçka të lidhur me paranë, por kanë arritur të marrin vëmëndjen e të gjithëve në forma të ndryshme.

Deklarata të forta të cilat kanë prekur fansat, suksese me projekte të reja, lidhje dhe ndarje dhe gjithçka tjetër i ka bërë mediat të flasin për to.

Ja cilët janë 5 vajzat më të suksesshëm të 2018-ës:

Ariana Grande

Image

Cardi B

ImageRihannaImage

Priyanka Chopra

Image

Hailey Baldwin

Image

© SYRI.net