1 vit së bashku, çifti i njohur i jep fund lidhjes

0
215

Ata kanë qenë një ndër çiftet më të pëlqyer për të gjithë…

Bëhet fjalë për Jennifer Lawrence dhe producentin Darren Aronofsky. Dyshja nisën lidhjen e tyre para një viti por dëshiruan ta mbanin sekrete, por më pas vendosën ta bënin publike. Edhe pse dëshironin që cdo gjë të qendronte në privatesi, ata fotografoheshin nga paparacët e ndryshëm në vende të ndryshme.
Një burim për E!News është shprehur se edhe pse çifti u nda, ata mbetën miq të mirë./intv.al/