Këngëtari Kushtrim Dobra sjellë xhirimin e ri audio vizual «Edi që ma ke inati «

0
783

Kushtrim Dobra një emër i ri në estradën Kosovare , këngëtar i talentuar i cili para disa ditëve e lansoi videoklipin më të ri «Edi që ma ke inati » .

Dobra është një këngëtar nga Kosova i cili jeton dhe vepron në Zvicër.

Kushtrim Dobra edhe pse është i ri në tregun muzikor, ai është tani shumë i kërkuar nga gjitha moshat dhe nga shumë fansa të tijë.

Kushtrimi për portalin tonë ka theksuar se xhirimi i këngës «Edi që ma ke inati » është xhiruar në Prishtinë dhe beson se kjo këngë e bukur ritmike do të pëlqehet nga fansat e tij dhe nga publiku i gjerë.

Portali jonë i uron suksese në karrierë Kushtrim Dobrës dhe që kjo këngë sigurisht do të i pëlqejë adhuruesve.

Në linkun (25) Kushtrim Dobra – E di qe ma ke inati – YouTube gjeni xhirimin e këngës më të re nga Kushtrimi.