„GËNJËSHTARE“ është videoklipi më i ri i këngëtarit Kosovar Bledian Qoti

0
320

 

Arben Mehmeti

Bledian një emer i ri në estraden Kosovare , këngëtar i talentuar i cili para disa ditëve e lansoi videoklipin më të ri „GËNJËSHTARE“ . Bledian Qoti është një këngëtar nga Kosova por i cili jeton dhe vepron në Zvicër.
Blediani edhe pse është i ri në tregun muzikor ai është tani shumë i kërkuar nga gjitha moshat dhe nga shumë fansat e tijë.
Blediani për portalin tonë ka theksuar se videoklipi i këngës „GËNJËSHTARE “ është xhiruar në Zürich të Zvicrës , muzika u orkestrua nga mjeshtri Xheni dhe teksti nga Ejup Shabani.
Ai beson se kjo baladë do të pëlqehet nga fansat e tij dhe nga publiku i gjërë.
Portali jonë i uron suksese në karrierë Bledian Qotit dhe që kjo këngë sigurisht do të i pëlqejë degjuesve.
Në fund mundeni ta degjoni një sekuecë të shkurtë nga videoklipi i ri nga Blediani.