Berat Haskaj vallatari me famë ndërkombëtare realizon ëndrrën e tij edhe si këngëtar

0
1210

I njohur si „Benito“, Berat  Haskaj është një djalë i ri i cili vjen nga Kosova por që jeton në Zvicër.

Përpos vallzimit modern ai e  ka pasion dhe muzikën. Valltari modern me famë ndërkombëtare  Berat Haskaj tani sa po ka lansuar videoklipin  e tij më të ri “ Napoleon „.

Benito me vallzimin e tijë modern ka mar pjes në shumë gara nderkombëtare ku dhe ka përfaqësuar gjithë shqiptarët.

Portali i Syri.TV i uron Valltarit Berat Haskaj suksese në karrierren e tijë .

Më poshtë mundeni ta shikoni videoklip e ri nga Benito.

 

Arben Mehmeti

Gepostet von Berat Haskaj am Mittwoch, 18. September 2019