Mos e teproni, i del gjoksi jashtë në Javën e Modës në Londër

0
664

Lottie Moss ka rrezikuar seriozisht me paraqitjen e saj të fundit gjatë paraqitjes për Julien MacDonald në Javën e Modës se Londrës.

Ajo ishte në rreshtin e parë për ta mbështetur dizajnerin Julien MacDonald dhe koleksionin e tij pranverë/verë 2020 të quajtur “Julien X Gabriela.

Lottie Moss ka bërë që të gjithë ta kthejnë kokën në drejtim të saj për shkak të veshjes se saj, ku ajo ekspozoi më shumë se duhet gjoksin.

Ylli 21 vjeçar, i cili sapo ka nënshkruar për agjencinë modeluese “Storm” që menaxhohet nga motra e saj e madhe Kate Moss.

 

Lott