Vesa ua ‘han ymrin’ bashkëpunëtorëve, ja çka iu bënë

0
84
Loading...

Po vjen me këngë të re.

Këngëtarja Vesa Luma e ka konfirmuar duetin e dashurisë me Denik Perzerinin.

Ajo ka hedhur një video në Instastory ku shihet se po e montonin klipin dhe gjatë kësaj faze, ajo u kishte qëndruar te koka montazherëve.

“Vesa aka tmerri i bashkëpunëtorëve” “te kryt” janë fjalët që ajo ia la videos.

Siç duket këngëtarja dëshiron ta shoh çdo detaj të videos së saj, përpara se të publikohet dhe të jetë çdo gjë në rregull.

Image

Loading...