ZYRTARE/ Përfundon hedhja e shortit në Champions League, ja përballjet

0
100
Loading...

Në Nyon të Zvicrës sapo është hedhur shorti për fazën çerekfinale të Champions Leagues.

Përballja më e fortë është dueli ndërmjet Barcelonës dhe Manchester United. Fati i goglave vendosi që të luhet përballja angleze ndërmjet Tottenhamit dhe Manchester Cityt.

Këto janë përballjet:

Ajax – Juventus

Liverpool – Porto

Tottenham – Manchester City

Barcelona – Manchester United

Loading...