Mori fund. Ndahet një tjetër çift i njohur i showbizit shqiptar

0
111

Lidhja e tyre nuk u konfirmua asnjëherë e megjithatë ishte ndër më të përfolurat.

Tani, romacës mes Ronela Hajatit dhe Young Zerkës do t’i referohemi me “Na ishte njëherë”, pasi lidhja e dashurisë mes dy këngëtarëve ka marrë fund.

“Prive” ka marrë vesh nga burime pranë çiftit, se reperi Young Zerka dhe këngëtarja Ronela Hajati i kanë dhënë fund romancës së tyre disavjeçare.

Ronela Hajati dhe Young Zerka hyjnë në listën e atyre çifteve që nuk e kishin pranuar lidhjen e tyre të dashurisë në publik.

I pyetur në nëntor në emisionin “Thumb” nëse është single, Young Zerka e pohoi për të parën herë me vendosmëri se është beqar.

“Normal që single”,  është shprehur ai duke treguar nga kamera duart pa unazë.

Kjo deklaratë ra ndesh me atë të një muaji më parë, në tetor kur u shpreh:  “I lidhur jam, kokë e këmbë. Lidhje dashurie, dashuria është e bukur”.

Edhe përse nuk përmendi emër, të gjithë mendonim se po fliste për këngëtaren Ronela Hajati.

Image