Fotoja që po bën xhiron e botës/ Qentë ‹e bëjnë› para presidentit serb

0
185

Në rrjetet sociale është duke bërë xhiron e botës, një fotografi ku shihen dy qenë duke bërë veprime të pahijshme, gjatë një fjalimi të presidentit serb Aleksandar Vuçiç.

Por ky veprim nuk ka ndikuar te presidenti serb, I cili siç duket e ka vijuar normalisht fjalimin e tij.

Prej disa muajsh opozita serbe është ngritur në protesta kundër Vuçiç dhe veprimi I qenve duket se vjen në sinkronë me veprimet e kundërshtarëve të tij politikë.

Image