Flet Vali Corleone pasi doli nga psikiatria, thotё se e konsideruan me intelegjencё shumё tё lartё

0
77

Kёtё javё nё mesin e shumё tё ftuarve nё emisionin “ElitёShow” ishte i ftuar i shumёpёrfoluri Vali Corleone.

Ai nё njё intervistё ekskluzive rrefeu shumёçka nga jeta e tij private si dhe zbuloi shumё “sekrete” tё cilat mё parё nuk i kishte rrёfyer nё media.

 

E pёr tё parё se çfarё i thanё mjekёt nё psikiatri dhe si kaloi gjatё kohёs kur qёndroi nё burg ndiqeni videon nё vazhdim: